Лікар ортопед-травматолог

Змисля Ігор Федорович

Лікар ортопед-травматолог надає спеціалізовану медичну допомогу особам з хворобами і деформаціями опорно-рухового апарату. В середньому із кожних 100 хворих з хворобами опорно-рухової системи 1 людина стає інвалідом. Більша частина хворих успішно лікується в амбулаторних умовах тільки близько 7% таких хворих потребують стаціонарного лікування.

З віком у багатьох людей суглоби “старіють”: хрящова тканина стає тонкішою, краї кісток розростаються, деформуються. Артроз, який завжди вважався віковим захворюванням, сьогодні “помолодшав”. Що робити, коли з’явився біль у колінах? Що робити щоб зупинити руйнування хряща? Які існують методи лікування та зняття болю, на всі ці та інші питання дасть відповідь ортопед-травматолог Медичного Центру “ФАМІЛІЯ МЕДІКУС”.

Біль в лікті ні в якому разі не можна ігнорувати. Особливо в тому випадку, якщо біль носить постійний характер, або ж часто повторюється, оскільки так часом проявляється початкова стадія артрозу і артриту, які з плином часу, викликають деформацію і руйнування суглоба, що ведуть до обмеження руху руки, або ж до її повної знерухомленості.

На жаль, в наш час дані патології зустрічаються не тільки у літніх, а й нерідко у людей досить молодого віку – 30-40 років. І що найсумніше – на другий або третій стадії захворювання, коли вже почав проявлятися процес деформації і руйнування кісткових і хрящових тканин. Виною тому – пізній візит до лікаря і, як наслідок, несвоєчасне лікування, як самої хвороби, так і її ускладнень. До того ж, слід враховувати, що біль в ліктьовому суглобі цілком може супроводжувати інші серйозні недуги (остеохондроз, або грижа у шийному чи грудному відділі хребта, наприклад). Щоб не виникла плутанина, а потім і більш небезпечні проблеми, необхідно вчасно проводити діагностику, так як тільки доктор в змозі поставити правильний діагноз і зробити необхідні призначення. На всі ці та інші питання дасть відповідь ортопед-травматолог Медичного Центру “ФАМІЛІЯ МЕДІКУС”.